Jetd avantajları ilk aşamada akaryakıt, otomotiv, market, yeme & içme, giyim ve sağlık sektörlerini kapsamaktadır.

Hesabınızı oluşturduktan sonra ilk yapmanız gereken, uygulama giriş sayfasında bulunan Hesap ikonu’na tıklayarak Hesap bölümüne giriş yapmaktır. Burada Profil ve Bilgilerim, Kartlarım, Plakalarım, Satın Alma Geçmişim, Jetd Cüzdanım gibi bölümler yer almaktadır. Kredi kartı, plaka bilgilerinizi ekledikten sonra Jetd Cüzdanım’a girerek hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz. Bakiye yükleme işleminden sonra uygulama ana ekranında faydalanabileceğiz kampanya ve anlaşmaları görüntüleyebilirsiniz.
Evet. Öncelikle uygulama giriş sayfasında bulunan Hesap ikonu’na tıklayınız. Karşınıza çıkan ekranda Profil ve Bilgilerim’e tıklayarak üyelik bilgilerinizde değişiklik yapabilirsiniz.
Uygulama giriş sayfasında bulunan Hesap ikonu’na tıklayınız. Buradan Jetd Cüzdanım’a tıkladıktan sonra bakiye yükle bölümüne giriniz. Bakiye yüklemenizi buradan havale ya da kartınızı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.
Evet. Hesabınıza birden fazla kredi / bankamatik kartı ekleyebilirsiniz.
Uygulama giriş sayfasında bulunan Hesap ikonu’na tıklayınız. Buradan Jetd Cüzdanım’a tıkladıktan sonra Satın Alma Geçmişim’e giriniz. Yaptığınız tüm ödeme ve elde ettiğiniz kazançları bu ekranda görüntüleyebilirsiniz.
Jetd ile ödeme yapabilmeniz için hesabınıza havale ya da kartınızı kullanarak bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Kasada nakit ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Evet, uygulama giriş sayfasında bulunan Hesap ikonu’na tıklayınız. Buradan Jetd Cüzdanım’a tıkladıktan sonra Kullanıcıya Para Gönder’e giriniz. Burada miktar, para gönderilecek kullanıcının cüzdan numarası ve açıklama kısmını doldurduktan sonra transfer yap’a tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Uygulama giriş sayfasında bulunan Hesap ikonu’na tıklayınız. Daha sonra Jetd Cüzdanım’a girip, hesap dökümü ekranını açınız. Bu ekranda yaptığınız tüm parasal işlemlerinizi görebilirsiniz.
Evet. Jetd mobil uygulama App Store ya da Google Play Store üzerinden tabletlere de indirilip, kullanılabilir.
Hayır, Jetd’de işlemler mobil uygulama üzerinden gerçekleştirilir.
Bireysel kullanıcılar Jetd’ye 2 adet, kurumsal kullanıcılar ise sınırsız sayıda plaka ekleyerek Jetd akaryakıt indirimlerinden faydalanabilirler.
Jetd kampanyaları şimdilik İstanbul, Adana ve Mersin’de bulunmaktadır
Jetd uygulamasında gerçekleştirdiğiniz işlemler 6698 sayılısı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında koruma altında olup, kart bilgileriniz veritabanımızda saklanmamaktadır. Kurumsal hesaplarda personel ve yetkili olmak üzere 2 giriş yöntemi bulunmaktadır. Firma bilgilerini düzenleme ve kart bilgilerine sadece yetkili parolası ile erişilebilir.

Jetd hakkında ayrıntılı bilgi için Jetd’nin internet sitesi olan https://www.jetd.com/ ‘u ziyaret edebilirsiniz.

Uygulama giriş ekranında bulunan Hesap ikonu’na tıklayınız. Karşınıza çıkan ekrandan Yardım & Koşullar’a, oradan da Bize Ulaşın’a giriniz. Mesajınızın konusunu girdikten sonra mesajınızı yazıp, gönderebilirsiniz. Tarafınıza hızlı bir şekilde geri dönüş yapılacaktır.

© 2020 Jetd. Manga Bilişim Ltd. Şti.

Powered by Influencer Cat

Bizi Takip Edin

E-Posta: info@jetd.com
Telefon: +90 212 873 38 60